IMPLANTY CENTRA IUXTA 3D

Leczenie implantologiczne to rozwiązanie, które w przypadku braku własnego zęba zastępuje jego część korzeniową tak by uzupełnić część widoczną czyli koronę zęba.

Warto dbać o to, żeby nasz zabieg był wykonywany w najlepszych warunkach przez dobranych starannie specjalistów.
Takie warunki oferuje IRDENT.

Z uwagi na rekonstrukcyjny charakter prac protetycznych dla pacjenta w IRDENT nasza placówka stała się oficjalnym centrum partnerskim BTK Medical Biotechnology – firmy znanej z opracowywania nowych technologii, mających na celu ułatwić wszelkie zabiegi protetyczne, zarówno dentystom, jak i ich pacjentom! Skorzystaj z najwyższej jakości usług już teraz, w naszej klinice.

Indywidualne rozwiązania dla każdego pacjenta

Jak działa IUXTA 3D

IUXTA 3D przeznaczone jest dla pacjentów u których występują znaczne zaniki kostne. Do niedawna wybór był ograniczony: albo długie wymagające czasu i wielu zabiegów regenerowanie kości, albo prace protetyczne na bazie prac ruchomych – protez, szkieletów.

Implanty IUXTA 3D pozwalają na szybki montaż indywidualnego implantu bez wcześniejszych zabiegów regeneracyjnych. Jest przeznaczony wręcz do ekstremalnych warunków braku kości.

Do jego projektowania używa się metod cyfrowych, a sam implant wykonany jest z tytanu za pomocą specjalnego lasera 3D, po to, by zapewnić idealne dopasowanie każdemu pacjentowi.

Profesjonalna współpraca dla dobra pacjenta

Głównym założeniem współpracy między BTK i IRDENT jest przywrócenie pięknego uśmiechu każdemu z naszych pacjentów. Korzystając z rozwiązań BTK Medical Biotechnology, będącego członkiem Włoskiego Stowarzyszenia Wytwórców Spersonifikowanych Wyrobów Medycznych, macie pewność, że produkt będzie wykonany starannie i według indywidualnych dyrektyw. BTK nie pozostawiają bez przeszkolenia lekarzy współpracujących klinik stomatologicznych – każdy z nich musi przejść specjalny program treningowy Curriculum, będący przeszkoleniem z technik wykorzystywanych podczas leczenia za pomocą IUXTA 3D.

Ratunek dla odrzuconych

Jeśli jesteś osobą, która ma problemy z uzębieniem, nosisz niewygodną protezę i dotychczas przy każdej próbie założenia implantu spotkałeś się z odmową, spowodowaną zbyt dużym ubytkiem kostnym, to w IRDENT mamy dla Ciebie rozwiązanie. Cały proces zakładania implantu IUXTA może odbyć się przy jednej wizycie i jest ściśle nadzorowany przez ciągle doskonalących się twórców tego rozwiązania. Takie działanie gwarantuje oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów oraz znaczną poprawę komfortu życia.